Zadaj pytanie

Mirosław Bereźnicki
Pośrednik w obrocie nieruchomościami.
Licencja zawodowa numer 2287

LTel. 693 688 973
4Pon-Sob 9.00-20.00 Mkontakt@wynajembezryzyka.pl
Nasze portale:
Logo firmy dowynajecia.info Logo firmy dowynajecia.info

Krótko o nas

Jesteśmy liderem w kompleksowej obsłudze mieszkań przeznaczonych do wynajmu. Od lat wytyczamy najwyższe standardy prowadzenia usług zarządzania najmem mieszkań. Gdy rozpoczynaliśmy naszą działalność, była ona całkowicie pionierska, nieznana na polskim rynku nieruchomości. Naszą usługę docenili Polacy mieszkający za granicą, osoby mieszkające w innych miejscowościach niż nieruchomość przeznaczona do wynajmu, osoby piastujące wysokie stanowiska w administracji państwowej oraz przedsiębiorstwach, developerzy, firmy posiadające mieszkania przeznaczone do wynajmu a także Ci, którzy docenili możliwość bezpiecznego i bezobsługowego wynajmu mieszkań.


W naszych szeregach mamy specjalistów od home staging’u, informatyki ze szczególnym uwzględnieniem technik programowania związanych z internetem; marketingu w tym wąskie specjalizacje związane z pozycjonowaniem oraz reklamą AdWords, windykacji należności, a także fotografii pomieszczeń z technikami przetwarzania obrazu. Wymienione specjalizacje pozwalają nam i naszym klientom osiągnąć sukces. Stosujemy wiele technik nieznanych innym biurom nieruchomości. Niestety, na stronach internetowych nie możemy o nich mówić, ponieważ stanowią one o naszej przewadze konkurencyjnej. Myślę jednak, że garść przekazanej wiedzy, którą przedstawiliśmy w serwisie wynajembezryzyka.pl, przekonała Państwa co do naszego profesjonalizmu.


Najwyższy standard obsługi Państwa mieszkań zapewnia Mirosław Bereźncki, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, numer licencji zawodowej 2287.


Copyright © 2013 Seweryn Bereźnicki
Powered by w-chmurze.com