Panel zarządzania mieszkaniami do wynajęcia

Firma wynajembezryzyka.pl przygotowała wygodny system do zarządzania i podglądu obsługiwanych przez siebie mieszkań. Właściciele mają pełen podgląd na bieżącą systuację w mieszkaniu. W systemie dowiesz się czy Twoje mieszkanie jest aktualnie wynajęte, jakie czynności konserwacyjne zostały w nim wykonane wraz z pełną dokumentacją fotograficzną, sprawdzisz korespondencję wysyłaną w sprawie Twojego mieszkania, a także podejrzysz płatności za media.

Twój zarządca bliżej niż myślisz

Zaawansowany system do zarządzania wynajmem mieszkań zbliża i ułatwia kontakt między wynajmującym a zarządcą najmu. admin przelewy 0.1 beta jest aplikacją szytą na miarę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości firma wynajembezryzyka.pl opracowała zaawansowaną aplikację do pełnego zarządzania nieruchomością. System realizuje płatności w mieszkaniu, kontroluje wpływający czynsz przez najemców, zarządza wyposażeniem w mieszkaniu (podgląd wyposażenia własnego firmy), a także czytelnie obrazuje wszystkie czynności jakie zostały wykonane nad mieszkaniami naszych klientów.

Dlaczego wybrałem wynajembezryzyka.pl jako zarządcę mojego mieszkania?

We Wrocławiu jako pierwsi wprowadziliśmy na lokalny rynek usługę zarządzania najmem i tak od 1993 roku stale zbieramy doświadczenie w obsłudze najróżniejszych nieruchomości. W naszych rękach znajdują się mieszkania, domy oraz lokale użytkowe. Przez lata zbierania doświadczenia stworzyliśmy skuteczne szablony i systemy działania umożliwiające klientom korzystanie z przychodu pasywnego generowanego przez ich nieruchomość.

Zasięg firmy

Sprawne mechanizmy zarządzania najmem doceniane od lat na rynku wrocławskich nieruchomości sprawiły, że w 2011 roku zdecodywowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność na kolejne miasta. Od tego czasu możliwość komfortowego wynajmu doceniają też nasi klienci z Warszawy, Poznania, Krakowa, Łodzi i Opola. Dziesiątki zadowolonych klientów na najróżniejszych lokalnych rynkach to gwarancja, że Państwa nieruchomość znajduje się pod odpowiednią opieką.

Rozsądek

Od samego początku działalności naszym celem było stworzenie możliwości inwestowania w nieruchomości przeznaczone na wynajem bez konieczności inwestowania czasu oraz dodatkowego kapitału. Bezpieczna doskonalona przez lata umowa, szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy, dokładna dokumentacja fotograficzna stanu mieszkania i wieloetapowe procedury weryfikujące potencjalnego najemcę to skuteczna droga do wprowadzenia nieruchomości na odpowiednie tory.