Zadaj pytanie

Mirosław Bereźnicki
Pośrednik w obrocie nieruchomościami.
Licencja zawodowa numer 2287

LTel. 693 688 973
4Pon-Sob 9.00-20.00 Mkontakt@wynajembezryzyka.pl

Obsługujemy miasta

à Wrocław
à Warszawa
à Kraków
à Poznań
à Katowice
à Łódź
à Opole

Wirtualne wizyty w Twoim mieszkaniu

Wirtualna wizyta w mieszkaniu jest już możliwa! Nowoczesna technologia umożliwia nam rozejrzenie się po pokoju do okoła swej osi, a także przechodzenie do innych pomieszczeń mieszkania. Jest to technologia która zapewnia nam przewagę nad konkurencją. Osoby fizyczne nie korzystają z niej wcale. Barierą jest tu oczywiście koszt wykonania takiej prezentacji, której cena wacha się w okolicach kilkuset złotych.

Pamiętaj. To co dzisiaj jest innowacyjne, za chwilę stanie się standardem. Najemcy chętnie korzystają z możliwości zwiedzenia mieszkania bez konieczności dojazdu do nieruchomości. Zaoszczędza to cenny czas oraz pieniądze. Nam zapewnia to wyróżnienie się na tle innych konkurencyjnych ofert. Rynek będzie wymuszał korzystanie z tej technologii. Jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie budziło zainteresowanie najemców, wykorzystaj te nowoczesne możliwości. Naszym klientom oferujemy w standardzie wykonanie wirtualnej wizyty po ich mieszkaniu.


Wykonanie usługi wirtutalnej wizyty oferujemy nie tylko naszym klientom którzy zlecili obsługę wynajmu mieszkania, ale także innym osobom. Wirtualne wizyty świetnie sprawdzają się także w prezentacji obiektów gastronomicznych, hotelowych, handlowych oraz użyteczności publicznej. Usługę można zamówić jako pojedyncze zlecenie.

Artykuły dla właściciela
Iwestowanie w mieszkania na wynajem
Wyjście z inwestycji
Fiskus czyha na Twój błąd
Jak znaleźć dobrego najemcę?
Kompleksowa obsługa wynajmu
Zarządzanie najmem - bieżąca obsługa
Oferta dla wynajmujących
Wynajem obcokrajowcom
Znalezienie najemcy
Dane o firmie
Krótko o nas
Kontakt
Tel. 693 688 973
kontakt@wynajembezryzyka.pl
W mediach
wynajem bez ryzyka na facebooku
Copyright © 2013 Seweryn Bereźnicki
Powered by w-chmurze.com